Online prihláška

Rezervujte si svoje miesto na kurze

Máte záujem o kurz v našej autoškole? Rezervujte si miesto pomocou online prihlášky.

Stačí, ak vyplníte a odošlete formulár na tejto stránke.

Online prihláška

Všetky vaše osobné údaje budeme spracúvať za účelom predzmluvných vzťahov a následne plnenia zmluvy a za účelom splnenia si našich zákonných povinností v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov.

Súhlasím / Nesúhlasím so spracúvaním osobných údajov na marketingové účely Autoškoly PANTER (PANTER PMD s.r.o) v súlade so zásadami ochrany osobných údajov, čiže použitím fotografií, videí vyhotovených počas celého kurzu na propagačné účely Autoškoly PANTER (PANTER PMD s.r.o).

Zároveň beriete na vedomie, že v zmysle § 62 ods. 3 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách môže Autoškola PANTER (PANTER PMD s.r.o) zasielať marketingové informácie ohľadom vlastných produktov a služieb. Záujemca je kedykoľvek oprávnený odmietnuť zasielanie marketingových informácií upovedomením Autoškoly PANTER (PANTER PMD s.r.o) o tejto skutočnosti, a to odpoveďou na zaslaný email.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Máte otázky? Zavolajte nám!

Pondelok – Piatok (8:00 – 18:00)

Alebo nám napíšte

Pondelok – Piatok (8:00 – 18:00)

95%

ÚSPEŠNOSŤ

95%

ÚSPEŠNOSŤ

100%

ODPORÚČANIE

100%

ODPORÚČANIE

0%

NEHODOVOSŤ

0%

NEHODOVOSŤ

Vaše hodnotenie

Toto povedali naši vodiči o našich službách:

Na jednej strane profesionalita vo výučbe, výborné teórie, z ktorých si človek aj niečo do života odnesie a takisto jazdy, na ktoré sa dá iba tešiť, na druhej strane rodinná atmosféra ruka v ruke s priateľským prístupom p. Degloviča, s ktorým je radosť jazdiť. Jednoznačne odporúčam každému, kto si chce spraviť vodičák, ale byť aj dobrým vodičom. Dodatočne ďakujem za všetko čo ste ma aj s Aničkou naučili 🙂 Číslo jedna žije 🙂

Matej Mikita

Vodičák som robil takmer pred 6 rokmi. S úsmevom spomínam na láskavý, férový a profesionálny prístup či už na hodinách teoretickej výučby, a tak isto i na jazdách. Nemôžem zabudnúť na fakt, že na jazdách pri mne inštruktor nedvíhal telefóny a venoval sa výsadne mne. Naučil ma výborne základy, a tak isto stovky ďalších užitočných detailov. Od vtedy mám za sebou 10-tisíce bezpečných kilometrov bez stresu. Ďakujem. Odporúčam každému.

Marek Laktiš

Ďakujem veľmi pekne za všetko… Som veľmi rada že som mohla práve u vás robiť vodičský preukaz… Veľmi sa mi páči prístup a rodinná atmosféra… Rozhodne odporúčam.

Timea Teplanská

Skvelý, profesionálny a ľudský prístup všetkých inštruktorov, ochota pracovať s ľuďmi, a výborne vysvetľovanie aj najmenších detailov… So srdca ďakujem za vašu trpezlivosť..

Erika Szolgová

Som rada že som bola žiačkou práve v Autoškole Panter! Skvelý prístup, venovanie sa každému naplno a výborná príprava na skúšky. Najlepšia autoškola! Za všetko dakujem! 

Veronika Kalúzová

Vodičák som si robila pred 8 rokmi v Autoškole Panter, veľká spokojnosť a najlepší inštruktor Peťo Jakubík, nezabudneme na jeho ľudskosť, ochotu pomôcť. Ďakujeme!

Zuzana Odrášková Kováčiková