Vodičský kurz skupina B – osobný automobil

Štandardný kurz: od 900€
Individuálny zrýchlený kurz: od 1100€

Máte záujem o kurz?

Informujte sa o kurze a napíšte nám správu. Radi odpovieme na vaše otázky.

Rozhodli ste sa pre vodičský preukaz?

Prihláste sa keď to budete chcieť vy, nie vaši rodičia, najbližšia rodina, priateľ alebo priateľka. Keď budete vedieť, že máte na neho čas. Pretože autoškola si ho vyžaduje. Autoškola je o nadobudnutí určitých návykov, o ktoré sa budete opierať vo svojom vodičskom živote.

Naši inštruktori

Garantujeme vám, že naši inštruktori majú dlhoročnú prax s vedením výcvikov pre žiadateľov o vodičské oprávnenie skupiny B.

Naši inštruktori okrem slovenčiny vyučujú aj v anglickom, ruskom a arabskom jazyku. Baví ich učiť vás a môžete si byť istí, že budú pri výcviku trpezliví a slušní. Okrem skvelého kolektívu inštruktorov, na vás v našej autoškole čaká overený výber automobilov a moderný autotrenažér.

Takýto prístup a spoločné úsilie je tá najlepšia cesta k získaniu vodičského oprávnenia.

Začnite s výcvikom ešte dnes

Kurz môžete absolvovať formou prezenčného vyučovania, samoštúdia, e-learningu alebo online výučby. Výber je na vás!

Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

Odporúčame s výcvikom začať čo najskôr. Po tridsiatke to bude náročnejšie z hľadiska koordinácie vo vozidle, osvojení návykov a vyhodnotení dopravnej situácie v premávke.

Termín skúšok stanovuje Dopravný Inšpektorát – má na to minimálne 8, maximálne 30 pracovných dní.

Účastník kurzu musí mať v deň skúšok dosiahnutý vek 17 rokov, inak mu nebude dovolené vykonať skúšku. Začať kurz je teda možné aj v 16-tich. Rozhodujúci je vek v čase konania skúšok.

Ak sa prihlásite na štandardný kruz jeho trvanie je približne tri mesiace. Záleží aj od toho, ako budete spolupracovať s autoškolou (plánovanie jázd, účasť na teóriách a jazdách). Ak si nevyhradíte na výcvik čas, nemôžeme dodržať vami vybratú dĺžku kurzu.

Základná cena kurzu v štandardnej dĺžke je od 900 €. Individuálny zrýchlený kurz je od 1100 €. Presnú cenu sa dozviete pri vypísaní termínu kurzu. Termíny a ceny kurzov nájdete tu

Vaše hodnotenie

Toto povedali naši vodiči o našich službách:

Na jednej strane profesionalita vo výučbe, výborné teórie, z ktorých si človek aj niečo do života odnesie a takisto jazdy, na ktoré sa dá iba tešiť, na druhej strane rodinná atmosféra ruka v ruke s priateľským prístupom p. Degloviča, s ktorým je radosť jazdiť. Jednoznačne odporúčam každému, kto si chce spraviť vodičák, ale byť aj dobrým vodičom. Dodatočne ďakujem za všetko čo ste ma aj s Aničkou naučili 🙂 Číslo jedna žije 🙂

Matej Mikita

Vodičák som robil takmer pred 6 rokmi. S úsmevom spomínam na láskavý, férový a profesionálny prístup či už na hodinách teoretickej výučby, a tak isto i na jazdách. Nemôžem zabudnúť na fakt, že na jazdách pri mne inštruktor nedvíhal telefóny a venoval sa výsadne mne. Naučil ma výborne základy, a tak isto stovky ďalších užitočných detailov. Od vtedy mám za sebou 10-tisíce bezpečných kilometrov bez stresu. Ďakujem. Odporúčam každému.

Marek Laktiš

Ďakujem veľmi pekne za všetko… Som veľmi rada že som mohla práve u vás robiť vodičský preukaz… Veľmi sa mi páči prístup a rodinná atmosféra… Rozhodne odporúčam.

Timea Teplanská

Skvelý, profesionálny a ľudský prístup všetkých inštruktorov, ochota pracovať s ľuďmi, a výborne vysvetľovanie aj najmenších detailov… So srdca ďakujem za vašu trpezlivosť..

Eva Szolgová

Som rada že som bola žiačkou práve v Autoškole Panter! Skvelý prístup, venovanie sa každému naplno a výborná príprava na skúšky. Najlepšia autoškola! Za všetko dakujem!

Veronika Kalúzová

Vodičák som si robila pred 8 rokmi v Autoškole Panter, veľká spokojnosť a najlepší inštruktor Peťo Jakubík, nezabudneme na jeho ľudskosť, ochotu pomôcť. Ďakujeme!

Zuzana Odrášková Kováčiková

Začnite s výcvikom ešte dnes

Zavolajte nám alebo sa prihláste na najbližší termín kurzu.

INFOLINKA: 0905 554 888

INFOLINKA: 0905 554 888