Škola parkovania

Základný balík 8 hodín (45min): 160 €

Máte záujem o školu parkovania?

Informujte sa o kurze a napíšte nám správu. Radi odpovieme na vaše otázky.

Rozhodli ste sa pre školu parkovania?

Potrebujete si oprášiť, alebo zdokonaliť Vaše vodičské skúsenosti pri parkovaní vozidla rôznymi spôsobmi?

Naši inštruktori

Garantujeme Vám, že naši inštruktori majú dlhoročnú prax s vedením výcvikov pre všetky spôsoby parkovania.

Individuálny prístup našich inštruktorov Vám pomôže získať späť sebavedomie a vylepšiť zručnosti potrebné pre bezproblémové a bezpečné parkovanie.

Naši inštruktori okrem slovenčiny vyučujú aj v anglickom, ruskom a arabskom jazyku. Baví ich učiť Vás a môžete si byť istí, že budú pri výcviku trpezlivý a slušní. Okrem skvelého kolektívu inštruktorov, na Vás v našej autoškole čaká overený výber automobilov a moderné auto cvičisko

Začnite so školou parkovania ešte dnes

Zavolajte nám alebo sa prihláste cez online prihlášku.

INFOLINKA: 0905 554 888

Vaše hodnotenie

Toto povedali naši vodiči o našich službách:

Na jednej strane profesionalita vo výučbe, výborné teórie, z ktorých si človek aj niečo do života odnesie a takisto jazdy, na ktoré sa dá iba tešiť, na druhej strane rodinná atmosféra ruka v ruke s priateľským prístupom p. Degloviča, s ktorým je radosť jazdiť. Jednoznačne odporúčam každému, kto si chce spraviť vodičák, ale byť aj dobrým vodičom. Dodatočne ďakujem za všetko čo ste ma aj s Aničkou naučili 🙂 Číslo jedna žije 🙂

Matej Mikita

Vodičák som robil takmer pred 6 rokmi. S úsmevom spomínam na láskavý, férový a profesionálny prístup či už na hodinách teoretickej výučby, a tak isto i na jazdách. Nemôžem zabudnúť na fakt, že na jazdách pri mne inštruktor nedvíhal telefóny a venoval sa výsadne mne. Naučil ma výborne základy, a tak isto stovky ďalších užitočných detailov. Od vtedy mám za sebou 10-tisíce bezpečných kilometrov bez stresu. Ďakujem. Odporúčam každému.

Marek Laktiš

Ďakujem veľmi pekne za všetko… Som veľmi rada že som mohla práve u vás robiť vodičský preukaz… Veľmi sa mi páči prístup a rodinná atmosféra… Rozhodne odporúčam.

Timea Teplanská

Skvelý, profesionálny a ľudský prístup všetkých inštruktorov, ochota pracovať s ľuďmi, a výborne vysvetľovanie aj najmenších detailov… So srdca ďakujem za vašu trpezlivosť..

Eva Szolgová

Som rada že som bola žiačkou práve v Autoškole Panter! Skvelý prístup, venovanie sa každému naplno a výborná príprava na skúšky. Najlepšia autoškola! Za všetko dakujem!

Veronika Kalúzová

Vodičák som si robila pred 8 rokmi v Autoškole Panter, veľká spokojnosť a najlepší inštruktor Peťo Jakubík, nezabudneme na jeho ľudskosť, ochotu pomôcť. Ďakujeme!

Zuzana Odrášková Kováčiková

Začnite so školou parkovania ešte dnes

Zavolajte nám alebo sa prihláste cez online prihlášku.