O autoškole PANTER

Skupina B a B96

Autoškola Panter sa od svojho vzniku špecializuje na výcvik pre žiadateľov o vodičské oprávnenie na osobný automobil – skupinu B a B96.

Ponúkame vám predovšetkým plnohodnotný výcvik, čomu je prispôsobený nielen kolektív inštruktorov ale aj výber automobilov a moderný autotrenažér.

Pracovať s vami budú inštruktori s dlhoročnou praxou, ktorí sú trpezliví, slušní a učiť vás ich baví, nie zaťažuje.

Takýto prístup a spoločné úsilie je tá najlepšia cesta k získaniu vodičského oprávnenia. Okrem garancie ceny, ktorá je počas celého výcviku u nás rovnaká, vám garantujeme to najdôležitejšie – dôveru v samého seba pri zdolávaní ciest, križovatiek, výjazdov, obchvatov či parkovísk u nás doma, v Európe i vo svete.

Pavol Deglovič
konateľ

Garantujeme Vám

Absolventi našich výcvikov si pochvaľujú nielen odborný a ľudský prístup, ale oceňujú aj tieto naše garancie

Počas celého výcviku bude u nás cena kurzu rovnaká. Garantujeme Vám pevnú cenu kurzu.

Absolvovaním výcviku získate dôveru v samého seba pri zdolávaní ciest, križovatiek, či parkovísk u nás doma, v Európe i vo svete.

Pracovať s vami budú inštruktori s dlhoročnou praxou, ktorí sú trpezliví, slušní a učiť vás ich baví, nie zaťažuje.

Absolventi našich kurzov majú vysokú úspešnosť pri získaní vodičského oprávnenia skupiny B a B96.

Naše kurzy majú vysokú úroveň. Kvalitnému výcviku je prispôsobený nielen kolektív inštruktorov, ale aj výber automobilov a moderný autotrenažér.

Môžete si vybrať, či máte záujem o prezenčné vyučovanie, ktoré odporúčame, alebo si zvolíte samoštúdiu, e-learning či online štúdium.

Začnite s výcvikom ešte dnes

Zavolajte nám alebo sa prihláste na najbližší termín kurzu.

INFOLINKA: 0905 554 888

Vaše hodnotenie

Toto povedali naši vodiči o našich službách:

Na jednej strane profesionalita vo výučbe, výborné teórie, z ktorých si človek aj niečo do života odnesie a takisto jazdy, na ktoré sa dá iba tešiť, na druhej strane rodinná atmosféra ruka v ruke s priateľským prístupom p. Degloviča, s ktorým je radosť jazdiť. Jednoznačne odporúčam každému, kto si chce spraviť vodičák, ale byť aj dobrým vodičom. Dodatočne ďakujem za všetko čo ste ma aj s Aničkou naučili 🙂 Číslo jedna žije 🙂

Matej Mikita

Vodičák som robil takmer pred 6 rokmi. S úsmevom spomínam na láskavý, férový a profesionálny prístup či už na hodinách teoretickej výučby, a tak isto i na jazdách. Nemôžem zabudnúť na fakt, že na jazdách pri mne inštruktor nedvíhal telefóny a venoval sa výsadne mne. Naučil ma výborne základy, a tak isto stovky ďalších užitočných detailov. Od vtedy mám za sebou 10-tisíce bezpečných kilometrov bez stresu. Ďakujem. Odporúčam každému.

Marek Laktiš

Ďakujem veľmi pekne za všetko… Som veľmi rada že som mohla práve u vás robiť vodičský preukaz… Veľmi sa mi páči prístup a rodinná atmosféra… Rozhodne odporúčam.

Timea Teplanská

Skvelý, profesionálny a ľudský prístup všetkých inštruktorov, ochota pracovať s ľuďmi, a výborne vysvetľovanie aj najmenších detailov… So srdca ďakujem za vašu trpezlivosť..

Eva Szolgová

Som rada že som bola žiačkou práve v Autoškole Panter! Skvelý prístup, venovanie sa každému naplno a výborná príprava na skúšky. Najlepšia autoškola! Za všetko dakujem!

Veronika Kalúzová

Vodičák som si robila pred 8 rokmi v Autoškole Panter, veľká spokojnosť a najlepší inštruktor Peťo Jakubík, nezabudneme na jeho ľudskosť, ochotu pomôcť. Ďakujeme!

Zuzana Odrášková Kováčiková