Kondičné jazdy

Základný balík 10 h (45min): 200 €

Máte záujem o kondičné jazdy?

Informujte sa o kurze a napíšte nám správu. Radi odpovieme na vaše otázky.

Rozhodli ste sa pre kondičné jazdy?

Potrebujete si oprášiť, alebo zdokonaliť vaše vodičské skúsenosti kvôli práci alebo z iných dôvodov?

Naši inštruktori

Garantujeme vám, že naši inštruktori majú dlhoročnú prax s vedením výcvikov pre žiadateľov o vodičské oprávnenie skupiny B.

Individuálny prístup našich inštruktorov vám pomôže získať späť sebavedomie a vylepšiť zručnosti potrebné pre bezproblémovú a bezpečnú jazdu.

Naši inštruktori okrem slovenčiny vyučujú aj v anglickom, ruskom a arabskom jazyku. Baví ich učiť Vás a môžete si byť istí, že budú pri výcviku trpezliví a slušní. Okrem skvelého kolektívu inštruktorov, na vás v našej autoškole čaká overený výber automobilov a moderný autotrenažér.

Začnite s kondičnými jazdami ešte dnes

Zavolajte nám alebo sa prihláste cez online prihlášku.

Vaše hodnotenie

Toto povedali naši vodiči o našich službách:

Na jednej strane profesionalita vo výučbe, výborné teórie, z ktorých si človek aj niečo do života odnesie a takisto jazdy, na ktoré sa dá iba tešiť, na druhej strane rodinná atmosféra ruka v ruke s priateľským prístupom p. Degloviča, s ktorým je radosť jazdiť. Jednoznačne odporúčam každému, kto si chce spraviť vodičák, ale byť aj dobrým vodičom. Dodatočne ďakujem za všetko čo ste ma aj s Aničkou naučili 🙂 Číslo jedna žije 🙂

Matej Mikita

Vodičák som robil takmer pred 6 rokmi. S úsmevom spomínam na láskavý, férový a profesionálny prístup či už na hodinách teoretickej výučby, a tak isto i na jazdách. Nemôžem zabudnúť na fakt, že na jazdách pri mne inštruktor nedvíhal telefóny a venoval sa výsadne mne. Naučil ma výborne základy, a tak isto stovky ďalších užitočných detailov. Od vtedy mám za sebou 10-tisíce bezpečných kilometrov bez stresu. Ďakujem. Odporúčam každému.

Marek Laktiš

Ďakujem veľmi pekne za všetko… Som veľmi rada že som mohla práve u vás robiť vodičský preukaz… Veľmi sa mi páči prístup a rodinná atmosféra… Rozhodne odporúčam.

Timea Teplanská

Skvelý, profesionálny a ľudský prístup všetkých inštruktorov, ochota pracovať s ľuďmi, a výborne vysvetľovanie aj najmenších detailov… So srdca ďakujem za vašu trpezlivosť..

Eva Szolgová

Som rada že som bola žiačkou práve v Autoškole Panter! Skvelý prístup, venovanie sa každému naplno a výborná príprava na skúšky. Najlepšia autoškola! Za všetko dakujem!

Veronika Kalúzová

Vodičák som si robila pred 8 rokmi v Autoškole Panter, veľká spokojnosť a najlepší inštruktor Peťo Jakubík, nezabudneme na jeho ľudskosť, ochotu pomôcť. Ďakujeme!

Zuzana Odrášková Kováčiková

Začnite s kondičnými jazdami ešte dnes

Zavolajte nám alebo sa prihláste cez online prihlášku.

0905 554 888