Ceny a termíny

Najbližšie termíny kurzov

V najbližšej dobe plánujeme otvoriť tieto kurzy. Vybrať si môžete štandardnú dĺžku kurzu alebo individuálny zrýchlený kurz. Kurz skupiny B môžete absolvovať formou prezentačného vyučovania alebo ako elearning, ktorý predstavuje formu samoštúdia. Výber je na vás!

Kurz B - štandard

od900€/Kurz
 • kurz otvárame 2-krát do mesiaca
 • 14 týždňov

Kurz B - zrýchlený

od1100€/Kurz
 • kurz otvárame 2-krát do mesiaca
 • 6-7 týždňov

Kurz B96 - štandard

od480€/Kurz
 • kurz otvárame 2-krát do mesiaca
 • 6 týždňov

Individuálny kurz

od1500€/Kurz
 • kurz otvárame 2-krát do mesiaca
 • 5 týždňov

Začnite s výcvikom ešte dnes

Zavolajte nám alebo sa prihláste na najbližší termín kurzu.

INFOLINKA: 0905 554 888

INFOLINKA: 0905 554 888

Ďalšie kurzy

Okrem výcviku pre žiadateľov o vodičské oprávnenie na osobný automobil – skupinu B a B96, môžete s nami absolvovať aj kondičné jazdy alebo školu parkovania. Tieto kurzy sú individuálne prispôsobené záujemcom, a preto termíny si určujete vy po dohode s nami.

Škola parkovania

160
 • 8 hod.
 • Trvanie hodiny – 45 min.

Kondičné jazdy

200
 • 10 hod.
 • Trvanie hodiny – 45 min.

Garantujeme Vám

Absolventi našich výcvikov si pochvaľujú nielen odborný a ľudský prístup, ale oceňujú aj tieto naše garancie

Vaše hodnotenie

Toto povedali naši vodiči o našich službách:

Na jednej strane profesionalita vo výučbe, výborné teórie, z ktorých si človek aj niečo do života odnesie a takisto jazdy, na ktoré sa dá iba tešiť, na druhej strane rodinná atmosféra ruka v ruke s priateľským prístupom p. Degloviča, s ktorým je radosť jazdiť. Jednoznačne odporúčam každému, kto si chce spraviť vodičák, ale byť aj dobrým vodičom. Dodatočne ďakujem za všetko čo ste ma aj s Aničkou naučili 🙂 Číslo jedna žije 🙂

Matej Mikita

Vodičák som robil takmer pred 6 rokmi. S úsmevom spomínam na láskavý, férový a profesionálny prístup či už na hodinách teoretickej výučby, a tak isto i na jazdách. Nemôžem zabudnúť na fakt, že na jazdách pri mne inštruktor nedvíhal telefóny a venoval sa výsadne mne. Naučil ma výborne základy, a tak isto stovky ďalších užitočných detailov. Od vtedy mám za sebou 10-tisíce bezpečných kilometrov bez stresu. Ďakujem. Odporúčam každému.

Marek Laktiš

Ďakujem veľmi pekne za všetko… Som veľmi rada že som mohla práve u vás robiť vodičský preukaz… Veľmi sa mi páči prístup a rodinná atmosféra… Rozhodne odporúčam.

Timea Teplanská

Skvelý, profesionálny a ľudský prístup všetkých inštruktorov, ochota pracovať s ľuďmi, a výborne vysvetľovanie aj najmenších detailov… So srdca ďakujem za vašu trpezlivosť..

Eva Szolgová

Som rada že som bola žiačkou práve v Autoškole Panter! Skvelý prístup, venovanie sa každému naplno a výborná príprava na skúšky. Najlepšia autoškola! Za všetko dakujem!

Veronika Kalúzová

Vodičák som si robila pred 8 rokmi v Autoškole Panter, veľká spokojnosť a najlepší inštruktor Peťo Jakubík, nezabudneme na jeho ľudskosť, ochotu pomôcť. Ďakujeme!

Zuzana Odrášková Kováčiková