Oprávnenie viesť jazdnú súpravu do 4250 kg – HK B96

Štandardný kurz: od 480€
Individuálny zrýchlený kurz: od 600€

Oprávnenie viesť jazdnú súpravu do 4250 kg – HK B96

Štandardný kurz: od 550€
Individuálny zrýchlený kurz: od 700€

Máte záujem o kurz?

Zavolajte nám alebo sa prihláste na najbližší termín kurzu.

Rozhodli ste sa pre výcvik na oprávnenie viesť jazdnú súpravu do 4250kg?

Oprávnenie viesť takúto jazdnú súpravu sa preukazuje vodičským preukazom so zapísaným vodičským oprávnením skupiny B, v ktorom je pri skupine B vodičského oprávnenia zaznamenaný harmonizovaný kód „96.“

Naši inštruktori

Garantujeme vám, že naši inštruktori majú dlhoročnú prax s vedením výcvikov pre žiadateľov o vodičské oprávnenie skupiny B96.

Naši inštruktori okrem slovenčiny vyučujú aj v anglickom, ruskom a arabskom jazyku. Baví ich učiť vás a môžete si byť istí, že budú pri výcviku trpezliví a slušní. Okrem skvelého kolektívu inštruktorov, na vás v našej autoškole čaká overený výber automobilov a moderný autotrenažér.

Takýto prístup a spoločné úsilie je tá najlepšia cesta k získaniu vodičského oprávnenia.

Začnite s výcvikom ešte dnes

Zavolajte nám alebo sa prihláste na najbližší termín kurzu.

Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

Podmienkou pre získanie takéhoto oprávnenia je, že ste držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B a dosiahli ste vek 18 rokov.

Oprávnenie môžete získať buď osobitnou skúškou z vedenia motorového vozidla (cvičisko, praktická jazda s prívesným vozíkom nad 750 kg) alebo absolvujete osobitný výcvik v autoškole a oprávnenie získate bez skúšok

Ak sa prihlásite na štandardný kurz jeho trvanie je 6 týždňov. Záleží aj od toho, ako budete spolupracovať s autoškolou (plánovanie cvičných jázd). Ak si nevyhradíte na výcvik čas, nemôžeme dodržať vami vybratú dĺžku kurzu.

Základná cena kurzu v štandardnej dĺžke je od 480 €. Individuálny zrýchlený kurz je od 600 €. Presnú cenu sa dozviete pri vypísaní termínu kurzu. Termíny a ceny kurzov nájdete tu.

Začnite s výcvikom ešte dnes

Zavolajte nám alebo sa prihláste na najbližší termín kurzu.

INFOLINKA: 0905 554 888

INFOLINKA: 0905 554 888

Vaše hodnotenie

Toto povedali naši vodiči o našich službách:

Na jednej strane profesionalita vo výučbe, výborné teórie, z ktorých si človek aj niečo do života odnesie a takisto jazdy, na ktoré sa dá iba tešiť, na druhej strane rodinná atmosféra ruka v ruke s priateľským prístupom p. Degloviča, s ktorým je radosť jazdiť. Jednoznačne odporúčam každému, kto si chce spraviť vodičák, ale byť aj dobrým vodičom. Dodatočne ďakujem za všetko čo ste ma aj s Aničkou naučili 🙂 Číslo jedna žije 🙂

Matej Mikita

Vodičák som robil takmer pred 6 rokmi. S úsmevom spomínam na láskavý, férový a profesionálny prístup či už na hodinách teoretickej výučby, a tak isto i na jazdách. Nemôžem zabudnúť na fakt, že na jazdách pri mne inštruktor nedvíhal telefóny a venoval sa výsadne mne. Naučil ma výborne základy, a tak isto stovky ďalších užitočných detailov. Od vtedy mám za sebou 10-tisíce bezpečných kilometrov bez stresu. Ďakujem. Odporúčam každému.

Marek Laktiš

Ďakujem veľmi pekne za všetko… Som veľmi rada že som mohla práve u vás robiť vodičský preukaz… Veľmi sa mi páči prístup a rodinná atmosféra… Rozhodne odporúčam.

Timea Teplanská

Skvelý, profesionálny a ľudský prístup všetkých inštruktorov, ochota pracovať s ľuďmi, a výborne vysvetľovanie aj najmenších detailov… So srdca ďakujem za vašu trpezlivosť..

Eva Szolgová

Som rada že som bola žiačkou práve v Autoškole Panter! Skvelý prístup, venovanie sa každému naplno a výborná príprava na skúšky. Najlepšia autoškola! Za všetko dakujem!

Veronika Kalúzová

Vodičák som si robila pred 8 rokmi v Autoškole Panter, veľká spokojnosť a najlepší inštruktor Peťo Jakubík, nezabudneme na jeho ľudskosť, ochotu pomôcť. Ďakujeme!

Zuzana Odrášková Kováčiková